Novinky - Akce
 

 

Ukázky snímacích dovedností kamer Stardot


15-08-2008


Nově přidány ukázky snímacích dovedností kamer Stardot NetCam XL 1.3MP a
NetCam XL 3MP. Některé obsahují aktivní odkaz, vy se tak můžete kdykoliv s nimi spojit a sledovat on-line snímky z různých částí USA. Stačí jen kliknout.

 

 

Nová kategorie výrobků


29-05-2008


Připravujeme novou kategorii výrobků v naší nabídce! Tou bude již brzy kompletní sortiment IP megapixelových kamer, včetně příslušenství a záznamového software, špičkových firem ACTi Corp. a STARDOT

 

Nové webové stránky a nový e-shop


21-04-2008


Spustili jsme nové webové stránky. Nový design, profesionální grafické zpracování, aktuální a přehledně zpracované informace. Součástí je e-shop, kde najdete kompletní, vždy aktualizovaný sortiment námi dodávaného zboží. Ten jsme navíc ještě dále rozšířili o další kamery a příslušenství. Přejeme příjemný nákup.

 

 

Chyba aktualizace Windows!!!


05-04-2007


Objevila se chyba aktualizace operačního systému Windows XP, která hlásí níže uvedenou chybu. V „souborech ke stažení“ naleznete program řešící tento problém. Po stáhnutí rozbalit a nainstalovat.

chyba.jpg
 

 

Voděodolné samolepící nálepky


21-09-2006


Společnost
DREAM PLUS s.r.o., Zlín nabízí svým stávajícím i potenciálním zákazníkům zaslání zdarma voděodolných samolepících nálepek s textem: „Pozor objekt monitorují průmyslové kamery.“Vhodné zejména jako odstrašující prostředek.
Nálepky jsou dodávány ve dvou základních barvách: červená a žlutá (viz. foto) a třech základních rozměrech (š x v): 199 x 142 mm, 142 x 48 mm, 69 x 48 mm a kulaté s logem firmy o průměru 21 mm. Pokud máte zájem prosím kontaktujte nás na e-mailu
info@prumyslovekamery.cz. Udejte barevné provedení, rozměry a počty. Nálepky Vám budou obratem zaslány poštou, proto prosíme o uvedení doručovací adresy.

 

On-line přenos z Barum Rally


26-08-2006


Společnost DREAM PLUS s.r.o. ve spolupráci s firmou AV ENGINEERING a.s. představuje na letošním 36. ročníku Barum Rally on-line přenos z kabiny legendárního vozu Škoda 130 RS. Automobil Škoda 130 RS bude na Barum Rally působit jako oficiální předjezdec těsně před průjezdem prvního závodního jezdce. Během první rychlostní zkoušky – městský okruh Zlín, konané dne 25.8.2006 a rychlostních zkoušek číslo 2, 5 a 8 – Slušovice, dne 26.8.2006, budou mít všichni fanoušci moto-sportu možnost sledovat přes webové rozhraní záběry z kabiny tohoto vozu. Tyto záběry budou také přenášeny na velkoplošnou obrazovku umístěnou u budovy č. 11 v areálu Svitu.

 

 

 

 

Nová verze webových stránek


14-08-2006


Spuštěna nová verze webových stránek. Novinkou je propracovanější grafický design, kompletní katalog námi dodávaných průmyslových kamer včetně příslušenství a přehlednější struktura stránek.